Спальня Соната Каштан
У комплект входить:
Соната – модульні меблі, ви можете змінювати комплект за бажанням! Дивіться всю колекцію Соната ТУТ.
Матрас та основа під матрас купується окремо! Ви можете придбати Металевий вклад на ніжках із ламелями 160*200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 177 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 35.5 см |
| Глибина тумби | 38.5 см |
| Ширина тумби | 57 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 225 см |
| Глибина шафи | 65.5 см |
| Ширина шафи | 178 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 650 ₴








