- Чохол – тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності
- Ортопедична піна Ergoflex
- Латексована кокосова койра
Міні-матрац скручений Flex 2 в 1 Kokos 900x2000
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 7 см |
| Наполнение матраса | латексированная кокосовая койра |
| Размер матраса, см | 90х200 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 947,40 ₴



