Комод 4 Лайт 800Х450Х900 повного висування
Зверніть увагу! Комод виготовляється в різних кольорах (Білий, Дуб Сонома, Антрацит, Венге або комбінація цих кольорів - Сонома/Білий, Венге/Білий, Сонома/Антрацит... )
Внутрішні (не видимі частини) ящиків у ВСІХ кольорах будуть білого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | М-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Сонома/Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴




