Виробник Ас меблі
Матеріал ламіновано ДСП 16 мм товщиною
Крайка пластикова 0,5 м завтовшки
Розмір ш*г*в 1600*450*900 мм
направляючі телескопічні
Розмір шухляди: 12х40х71,8 см Товщина стінки 16мм
Доставка новою поштою в розібрному вигляді
Зверніть увагу! Комод виготовляється в різних кольорах (Білий, Дуб Сонома, Антрацит, Венге або комбінація цих кольорів - Сонома/Білий, Венге/Білий, Сонома/Антрацит... )
Внутрішні (не видимі частини) ящиків у ВСІХ кольорах будуть білого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Меблі |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴


