Письмовий стіл ПРАГА
Висота столу з урахуванням поличок - 1000мм
Зверніть увагу, при виборі кольору Бетон до вартості буде додаватися +5%.
Кольори на вибір:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1180 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 051 ₴


