Письмовий стіл ШАНС
Висота столу з урахуванням надбудови 1645 мм.
Висота робочого місця 750 мм
Стіл може бути з полицями на праву та ліву сторону!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1645 мм |
| Вага | 67 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 618 ₴










