Ліжко 160 Фієста з ламелями + дві тумби Меблі Сервіс Дуб Апріл / Чорний
-10% на матрас !!!

влевовправо
Ліжко Фієста з ламелями + дві тумби приліжкові Меблі Сервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208.9 см |
| Ширина ліжка | 265.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91.2 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичними ламелями | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 670 ₴









