Стілець Фараон Дерев'яний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Закарпаття |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Колір тканини | |
| Колір тканини | Версаль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



