Стіл письмовий Барт Лайт Графіт 120х55х78.1 (41510119)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 781 мм |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 531 ₴





