- Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
- Етажерка спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Країна походження фурнітури — Украина.
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 382 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Висота шафи | 2034 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Колір | |
| Колір | Кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 260 ₴




