Шафа для одягу Promo Кашемір 3 ДСП 135х48х204 (80737669)
-15%
26 днів
влевовправо
- Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць — 0.5 мм.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Країна походження фурнітури — Украина.
- Ручки — пластик.
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1350 мм |
| Глибина шафи | 480 мм |
| Висота шафи | 2040 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 364,40 ₴






