Шафа FST-2 1000х2190х520
Для цього товару діє тільки доставка "Новою Поштою" по тарифам перевізника+ забор з виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 337 ₴
- Спосіб упаковки: "Упаковка: 1) 2220x575x61, 2) 1840x560x50, 3) 1050x556x90, 4) 1075х615х63. Вага, кг : 104 Додаткова упаковка за стандартами НП 120"



Відправка з 16 квітня 2026