Шафа з антресоллю 222,1х52х240 Брайт
Шафа складається з:
- Шафа Брайт 100х52х200
- Шафа Брайт 121,1х52х200 (Лівий або правий)
- Антресоль Брайт 100х52х40
- Антресоль Брайт 122,1 х52х40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2221 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 077 ₴




Відправка з 16 квітня 2026