Шафа 302 з Антресоллю Брайт 302,1х 52х240
Шафа складається з:
- Шафа Брайт 122.1х52х200 Без дзеркала (Правий або лівий)
- Антрасоль Брайт 122.1х52х40
- Шафа Брайт 800 х 520 х 2000 h
- Антресоль 800х520х400
- Шафа Брайт 1000 х 520 х 2000 h
- Антресоль 1000х520х400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 3021 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 298 ₴




Відправка з 16 квітня 2026