Шафа пенал Брайт 520х376х2000 із дзеркалом та полицями
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 993 ₴




Відправка з 16 квітня 2026