Шафа однодверна 52 з полицями Брайт 520х376х2000h без дзеркала

влевовправо
Шафа однодверна 52 з полицями Брайт 520х376х2000h без дзеркала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 520 мм |
| Глибина шафи | 376 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 967 ₴



Відправка з 16 квітня 2026