Кухонний стіл круглий 100 Горіх/Білий лаковий МДФ Меблі Сервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ |
| Колір | |
| Колір | Горіх/Білий лак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 259 ₴







