Стіл письмовий 1-тумбовий МДФ горіх, венге/дуб самоа Меблі Сервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 567 ₴


