Стіл письмовий 2-х тумбовий МДФ 139 Дуб сонома Меблі Сервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1385 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴


