Шафа Тетріс 798х376х2000h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 798 мм |
| Глибина шафи | 376 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Німфея/Крафт золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 031 ₴




Відправка з 16 квітня 2026