Шафа кутова Тетріс 620х620х2000h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 620 мм |
| Глибина шафи | 620 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 983 ₴




Відправка з 16 квітня 2026