Ліжко Мія 160 Двоспальне Німфея Альба / Бетон темний Світ Меблів
-15%
29 днів
Ліжко Мія 160 Двоспальне Німфея Альба / Бетон темний Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Основа під матрац | |
| Основа під матрац | Без основи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 302,70 ₴

