Шафа для одягу Ронді Дуб Артізан/Графіт 3 ДСП 121х52х195 (80737814)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1210 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 064 ₴







