Шафа для одягу Ронді з дзеркалом Дуб Артізан/Графіт 2 ДСП 82х52х195 (80737806)

влевовправо
Шафа для одягу Ронді з дзеркалом Дуб Артізан/Графіт 2 ДСП 82х52х195 (80737806)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 820 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 844 ₴






