Шафа для одягу Ронді з дзеркалом Дуб Артізан/Кашемір 4 ДСП 160х52х195 (80737827)

влевовправо
Шафа для одягу Ронді з дзеркалом Дуб Артізан/Кашемір 4 ДСП 160х52х195 (80737827)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 788 ₴






