Зверніть увагу! Комод виготовляється в різних кольорах (Білий, Дуб Сонома, Антрацит, Венге або комбінація цих кольорів - Сонома/Білий, Венге/Білий, Сонома/Антрацит...)
Внутрішні (не видимі частини) ящиків у всіх кольорах будуть білого кольору.
Розмір шухляди: 12х40х71,8 см Товщина стінки 16мм
Напрямні телескопічні.
Розмір накладного Пеленатора 710*710 мм
Кромка пластикова на фасадах та кришці 2 мм, на інших деталях 0,5мм
Пеленатор накладний, надалі комод можна використовувати без пеленатора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Дуб сонома, Венге магія |
| Виробник | М-Меблі |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴


