Шафа Брайт 2442х520х2400h
В дану шафу входять :
- Шафа Брайт 122 _ дві штуки
- Антресоль Брайт 122 _ дві штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2442 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Виробник | Майстер Форм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 020 ₴




Відправка з 16 квітня 2026