Шафа Брайт 2621х520х2400h
Шафа складається з :
- Шафа Брайт 100
- Антресоль Брайт 100
- Шафа Брайт 122
- Антресоль 122 Брайт
- Шафа-Пенал Брайт 40
- Антраесоль Брайт 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2621 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Виробник | Майстер Форм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 283 ₴




Відправка з 16 квітня 2026