Кухонний обідній комплект с дере'яними ніжками ( стіл 90 круглий + 4 табурети ) Маямі-1

Кухонний обідній гарнітур Маямі - 1 (стіл круглий, нерозкладний + 4 табурети) 900х900Х730
Крайка 2мм!
Колір деревʼяних ніжок тільки стандартний, такий, як на фото.
Колір стільниці та сидінь може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Ви можете обирати колір стільниці, ось кілька прикладів :
1. Комплект Білий/Бук

2. Комплект Кашемір/Бук

3 Бетон темний/Бук (2 категорія)

Кухонний обідній комплект Маямі-1 — практичне рішення для кухні, їдальні чи невеликої квартири. У комплект входить круглий стіл 90 см та 4 табурети, що забезпечують комфортне розміщення всієї родини. Стільниця з ЛДСП, дерев’яні ніжки та міцна конструкція поєднують стиль, надійність і довговічність. Сучасний дизайн, компактні розміри та можливість вибору кольору роблять цей кухонний комплект чудовим вибором для щоденного використання. Замовляйте онлайн з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | кругла |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Табурет | 4 шт. |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Ніжки табурета | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 330 мм |
| Глибина табурета | 330 мм |
| Висота сидіння табурета | 470 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
- Ціна: 5 061 ₴










