Комод-1 - 3шух. Бергамо Ліон
До другої категорії відноситься колір Бетон темний.

Всю колекцію Бергамо можна розглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 86 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 806 ₴



