Стіл комп'ютерний Крід (крайка лайм, червона,синя, апельсин)
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 745 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴


