Ліжко Мія 120 Німфея Альба / Бетон темний Світ Меблів з дерев'яними ламелями
-15%
29 днів
Ліжко Мія 120 Німфея Альба / Бетон темний Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Основа під матрац | |
| Основа під матрац | Дерев'яна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 119,55 ₴

