Ліжко дитяче односпальне 70*140 Ліон.
Зверніть увагу, що матрац у вартість не входить!
Рекомендована висота матрацу: 60-80 мм
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 143.2 см |
| Глибина дитячого ліжка | 74 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 60 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 122 ₴




