Табурет Фараон Дерев'яний Горіх/Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Закарпаття |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴


