Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергій Ш.
- Татьяна Б.
Дуже сподобалось обслуговування в магазині. Дали докладну консультацію. Тримали зв'язок с нами до самого отримання товару, поки його виготовляли фабрика. Рекомендую цей магазин.
- Василь А.
Ліжко прийшло на 10 см вище заявленого. Що правда продавець визнав помилку і заплатив компенсацію.
- Комментарий продавца
Ще раз приносимо вибачення за таку ситуацію , на сайті одразу знайшли та виправили висоту. Дякуємо за розуміння !
- Комментарий продавца
- София Т.
Придбала начеб то стіл, а привезли запаковану нарізку......збирай сам. Я з Луганської області і якщо я замовляла меблі,то вони були зібрані. Якось так(((. А як сама не зберу,то ще окремо платити треба
- Алла К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віктор К.
- Виталий К.
- Аліна Ш.
- Наталія С.
Все супер)І кухня і стільниця)Кожна тумба в окремому упакуванню,що дуже полегшує складання,є інструкція)
