Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Іван П.
- Елена Ш.
- Віталіна М.
- Ірина Н.
Велика всім подяка! Рекомендую!
- Ірина А.
- Анна Г.
- Анатолій Щ.
- Олександр С.
Гарне обслуговування, хороша комплектація та якість. Мінуси: не дуже зрозуміла інструкція ( точніше, потрібно якось розмітити дошки, можливо просто я не дуже досвідчений), не було в комплекті шестигранника, ніжки на фото сайту відрізняються
- Комментарий продавца
Приємно , що вам подобається, будемо раді бачити Вас ще. Дякуємо за фото-відгук!
- Комментарий продавца
- Мария П.
- Евгений Л.
