Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Вероника Д.
- Олексій У.
- Юлія Б.
- Юлія К.
все супер. Дякую.
- Сергей И.
- Надія Р.
- Вікторія М.
- Таня К.
- руслан к.
- Марина Д.
Незважаючи на не велику ціну, стіл дуже класний,зібрав син 15 років, десь за 1.5год.всі комплетуючі були в наявності,кругом міточки,купуйте не пошкодуете,
