Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Аніта К.
- Сергій Р.
- Каріна Є.
- Тетяна П.
- Любовь Т.
- Інна Г.
Дуже гарна якість стола. Пакування вдале.Зібрали швидко. Чудовий розмір, зручні шухляди і вдалий колір. Дякуємо!!!
- Юрій Ю.
- Дмитрий Т.
супер!!
- Ірина Р.
Приємно здивована, все в наявності, привезли швидко та зібрали, якість - все чудово.
- Юрий К.
