Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Сергей Х.
- Светлана Е.
Товару не було в наявності, продавець попередив що чекати 2 тижні, все прийшло вчасно, товар якісний. Дякую.
- Анатолій О.
тумба чудова, якість дуже добра
- Юлія Я.
- Олександр Н.
- Михайло Д.
- Олена Ч.
Чудова шафа, гарний колір. Бистро відправили. Якість відповідає ціні 🤗. Я задоволена. Можу порекомендувати.
- Любовь И.
Замовила комод.
Нажаль не було в наявності, але зачекала 2 тижні, і все прийшло. Все гарно упаковано. Все в наявност. Задоволена якістю і сервісом.
Рекомендую продавця! - Сергій М.
- Анна С.
