Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Богдан М.
Продавець пише на вайбер а не на пром и хоче передоплату хоча я вказав що тільки післяплата!
- Комментарий продавца
Вітаю ви зробили замовлення на нашому сайті "12Стільців" , а не з каталогу Пром. Комунікація у нас на вибір по телефону / Вайберу або телеграму. Для відправленя поштою у нас обов'язкова передплата 20 %.
- Комментарий продавца
- Богдан М.
- Людмила П.
- Віра П.
- Евгений К.
Дуже якісний товар, продавець швидко відповідає, брав самовивозом, допомогли завантажити, та знайти. Буду ще замовляти ;)
- Марина Г.
- Елена К.
- Юлия М.
- Сергей П.
даже швидка доставка якісний стіл та надійне пакування
- Карина Л.
