Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Карина К.
Отправили быстро, приехало хорошо упаковано, понятная инструкция с которой я как женщина собрала сама!
Магазину огромное спасибо, всё идеально - Наталя Ш.
все чудово, замовляла тумбочки прикроватні, помилилась з кольором без проблем обміняли . Все подобається
- Валерий М.
- валентин м.
- Максим М.
- Ярослав М.
отримав, зібрав, все супер. дякую.
- Андрій Н.
- Альона П.
- Виталий Ф.
щиро вдячний!
- Марія С.
В комплекті не поклали одну полицю. Продавцю повідомила, але питання на розгляді і досі. Чому замовлення збирають не уважно? Яким чином наприклад перевірити меблі на пошті? Оглядати кожну деталь на рахувати? Засмучена сервісом.
