Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Наталія Г.
- андрій с.
- Ірина М.
Нажаль немає такого кольору,як замовляли
- Олександра Є.
Продавець-посередник запевним що комод буде у розібраному виді, це було важливо!!! А при отриманні на пошті виявилося, що він повністю зібраний! І це було завданням із зірочкою, 1 людині придумати як його забрати і перевезти додому. Хотілося б щоб посередник трошки краще налагодив свою комунікацію з виробником і більш точно вказував деталі доставки клієнтам)
Сам комод відповідав заявленому опису, запакований виробником був дуже надійно👌задоволені усим!))) Дякуємо! - Олександр В.
Гарне обслуговування хороша якість товару. Дякую.
- Наталія Я.
- Валентина Г.
- Наталія П.
гарне обслуговування меблі найкращі 💯 доставка 💯
- Жанна М.
Дякую
- Ірина К.
Все було б дуже чудово, але відправили не той колір. Замовляли сірий, а прийшов бежевий. Хоча шафа дуже сподобалася, тому на колір не звернули увагу. Окремо хочу відзначити швидку та зручну доставку. Дякую всім за співпрацю!
