Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Олександр К.
- Олександр О.
- Наталия С.
Замовляли шафу купе.
Залишилися задоволені, дуже гарна, якісна, легка в збиранні.
Будемо ще замовляти товар у продавця! - Люда Л.
- Ольга Б.
Очень маленький ,ожидала большего размера
- Лариса П.
22 вересня замовили стiл, оплачено. Але сьогодня вже 4 жовтня, а товар ще не прийшов. Це занадто довго. Я хвилююсь, чи буде взагалi товар.
- Комментарий продавца
Доброго дня. Стіл відправлено 26 вересня по тим даним, що ви вказали в замовленні!, та скинули ттн на вайбер Перетелефонуйте будь ласка нам або напишіть на вайбер, щоб перевірити чи коректно вказані дані!
- Комментарий продавца
- Аркадий И.
- Сергей
- Олег Г.
Все ок!
- Юра К.
