Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Женя Ш.
- Сергій Д.
- Анатолий Р.
- Ірина Б.
Просто супер.
- Александр Г.
- Сергей М.
- Наталія Б.
- Василь З.
гарний стіл, такий як на фото, дуже акуратно упакований, тому легко замовляти на пошту, продавець ввічливий і чітко все розказав.
- Сергій С.
- Дмитро Ж.
