Отзывы о компании Интернет-магазин мебели "12 Стульев"
- Михаил З.
В цілому норм. За виключенням, що упакували зі значною економією скотчу))). Матеріал свіжак, тирса сиплеться весь час процесу збирання. Завіси самі прості, двері грюкатимуть весь час. А так норм.
- Таня Ш.
- Тетяна Г.
Все швидко оформили та доставили,дякуємо за швидкість.
- Елена С.
Нам була потрібна шафа в нестандартному кольорі с додатковим блоком ящіків. Зробили для нас під замовлення. Плюс доставка, плюс збірка 👍 Все супер, все сподобалось! Дякуємо!!!
- Наталья Р.
- Денис
- Тетяна З.
- Віта К.
Дякую за оперативну доставку.
- Александр Р.
Отличное обслуживание.Хороший товар
- Віталік
