До складу спальні входить:
- Шафа 4д
- Ліжко двоспальне 160
- Дві тумби для ліжка
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 125 см |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 181 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 48.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 53 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 233 см |
| Глибина шафи | 64.5 см |
| Ширина шафи | 190.5 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 288,70 ₴







