Ліжко Біллі (Billi) 900 з підйомним механізмом Саванна 1020/1025/2170
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Колір | Сірий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичними ламелями | Так |
| Розміри рекомендованих матраца | 160*200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 813 ₴



