Спальня Б'янко 4д (180) МДФ білий глянець Світ Меблів з ламелями
-16%
Зверніть увагу, що виробник оновив дизайн колекції! В новій версії колекція без ручок і з вставкою дуб аппалачі або чорний!
В комплект входить:
- Ліжко 160х200 Б'янко Біле Світ Меблів з дерев'яними ламелями
- Тумба приліжкова Бьянко Білий глянець 2шт
- Шафа з дзеркалом 4ДЗ (180) Б'янко Білий
Зверніть увагу, що матрац не входить у вартість та купуються окремо! Підібрати матрац ви можете у нашому магазині. СМОТРЕТЬ МАТРАСЫ ТУТ,
Біанко – модульна система. Ви можете замінити шафу на 3-дверну. Так само в наборі є полички, вітрини, комоди та тумби. Б'янка – модульні меблі.. Все элементы вы можете посмотреть здесь .
Спальня Біанко білий глянець виглядає розкішно. Дизайн виконаний в єдиному стилі, всі елементи білого кольору, а блиск глянсовий частково відображає об'єкти. Ефектно виглядає декоративна вставка кольору дерева – дуб аппалачі або чорний.
Спальня елегантна, відмінно впишеться в сучасний інтер'єр, зробить приміщення візуально більшим і світлішим.
Корпус: Білий ДСП
Фасади: Білий глянець МДФ декоративна вставка дуб аппалачі або чорний ДСП

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 43 см |
| Глибина тумби | 40.6 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 220 см |
| Глибина шафи | 56.6 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
- Ціна: 25 379,76 ₴





