До складу спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Аванті - модульна колекція, ви можете придбати всі окремо або доповнити спальню Комодом. Дивіться всі елементи ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95.6 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 164.4 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 53.7 см |
| Глибина тумби | 39.7 см |
| Ширина тумби | 49.8 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 214.2 см |
| Глибина шафи | 65.5 см |
| Ширина шафи | 184.8 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | тканина |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 606 ₴




Відправка з 12 квітня 2026
