До складу спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете у нашому магазині ДИВИТИСЬ МАТРАСИ ТУТ
Основу під матрац можна придбати ТУТ.
Джульєтта - модульна спальня, дивіться всі елементи ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 39 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 220 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Ширина шафи | 241 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, ЛДСП в МДФ профіль |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 642 ₴






